Перейти до вмісту

ХІІI Всеукраїнська науково-практична конференцію здобувачів вищої освіти та молодих науковців «Формування особистості сучасного фахівця як суб’єкта самотворення в умовах освітнього простору»

30 листопада 2023 року кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету провела ХІІI Всеукраїнську науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти та молодих науковців «Формування особистості сучасного фахівця як суб’єкта самотворення в умовах освітнього простору»

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Олег СИНЮК, проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор який подякував Збройним Силам України за можливість проведення конференції та побажав усім учасникам вдалого заходу.

Євген ПАВЛЮК,  декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор підкреслив важливість даного заходу та побажав усім учасникам креативного обміну думками.

Таїса КОМАР, завідувачка кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професорпродемонструвала різні напрями кафедри та побажала усім учасникам вдалого  продуктивного заходу та  позитивних емоцій.

Ніна ПІДБУЦЬКА, завідувачка кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами імені акад. І. А. Зязюна, доктор психологічних наук, професорвідзначила актуальність теми конференції та побажала учасникам ефективної творчої взаємодії.

Євген ПОТАПЧУК. доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України побажав усім учасникам гарного настрою та ефективної роботи.

Мета конференції  розкрити науковий, творчий   потенціал аспірантів, магістрантів, здобувачів вищої освіти, молодих науковців та  поділитися останніми досягненнями науки в галузі 053 «Психологія». Учасники мали змогу представити  апробацію результатів досліджень за такими напрямами: формування особистості як суб’єкта самотворення та самозбереження; психологічні  засади підготовки молоді до сімейного життя; питання адаптації, дезадаптації та психокорекції; інноваційно-психологічні технології підготовки фахівців; питання  здоров’я, фізичної культури та спорту.

Учасники конференції були не лише хмельничани, а такожприйняли участь з різних міст, а саме: з Києва, Ужгорода, Одеси, Львова, Ізмаїла, Житомира, Вінниці, Мелітополя, Суми, Запоріжжя та Харкова.

Молоді науковці мали можливість  презентувати доповіді за такими тематиками:

Назар ЛЕВИЦЬКИЙ, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Хмельницький національний університет. Доповідь на тему: «ПРОБЛЕМА ПОСТТРАВМАТИЧНОГО ЗРОСТАННЯ СІМЕЙ В УМОВАХ ВІЙНИ»

Анастасія БЕЛІНСЬКА, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Одеський національний університет імені І .І. Мечникова Доповідь на тему: «АНАЛІЗ ТЕОРЕТИЧНИХ АСПЕКТІВ ВИКОРИСТАННЯ МАЙНДФУЛНЕС ПРИ ПОСТТРАВМАТИЧНИХ СТРЕСОВИХ РОЗЛАДАХ»

Світлана ГОРОБЕЦЬ, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького. Доповідь на тему: «ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ ТА КОНСТРУКТИВНИХ КОПІНГ СТРАТЕГІЙ ПОВЕДІНКИ У ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ»

Олена ЗАСЛАВСЬКА, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти Хмельницький національний університет. Доповідь на тему: «МЕТОДИКА «ЕМОЦІЙНА ТОНАЛЬНІСТЬ» ЯК ЗАСІБ ДОСЛІДЖЕННЯ СНОВИДІНЬ У ЖІНОК, ЯКІ ПЕРЕЖИВАЮТЬ САМОТНІСТЬ»

Єлизавета ГОНЧАРУК, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Український державний університет імені Михайла Драгоманова. Доповідь на тему: «АДАПТАЦІЯ ЯК ДЕТЕРМІНАНТА УСПІШНОЇ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ-ПСИХОЛОГІВ»

Микита ЄФАНОВ, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Запорізький національний університет. Доповідь на тему: «ПРАКТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ОБРАЗУ БІЙЦЯ ЗСУ, ЯКИЙ ФОРМУЄТЬСЯ ГРОМАДЯНСЬКИМ НАСЕЛЕННЯМ УКРАЇНИ»

Віктор ШКОДА, здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Хмельницький національний університет. Доповідь на тему: «ПРОЦЕС ВІДНОВЛЕННЯ ВОЇНА ПІСЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ В ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ»

Уляна КРИСЬКО, здобувачка першого курсу, відділення «Лікувальна справа» Хмельницький базовий медичний фаховий коледж. Доповідь на тему: «ОСОБЛИВОСТІ СПІЛКУВАННЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ІЗ ПАЦІЄНТАМИ НЕВРОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ»

Представлені доповіді були актуальними, інформативними, цікавими та корисними.

Також на конференції були представлені майстер-класи:

«ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ СТРЕСОСТІЙКОСТІ ФАХІВЦІВ СОЦІОНОМІЧНОЇ СФЕРИ» – Дарина ЧОРНОМОРЕЦЬ, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти  та Владислава РАДЧЕНЯ, здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти

«ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОЇ Я-КОНЦЕПЦІЇ» – Софія РОМАНОВА, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

«ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОГРАФІКИ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ» – Анна КАРПЮК, здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Всеукраїнська науково-практична конференція пройшла у дружній атмосфері. Учасники отримали не лише багато позитивних емоцій, а також розширили кругозір, змогли поспілкуватися в науковому просторі та насолодитися виступами інших учасників.

За підсумками конференції отримали такі відгуки:

Дякую організаторам конференції!

Дякую за підняття таких важливих питань актуальність яких зумовлена війною. Обговорення даних проблем дає можливість вибудувати стратегії виходу з складних ситуацій. Багато людей знаходяться в психологічному глухому куті і показати напрямок виходу з нього, дати інструменти є надважливим завданням. Це в свою чергу дасть можливість оздоровити суспільство!

Чудові і змістовні доповіді, дякую за проведену титанічну роботу доповідачів! Інформатизація суспільства – це важливий крок в подоланні стресових ситуацій, що дає можливість людям побачити шлях до позитивного майбутнього. Щиро дякую!!!

Дякуємо Збройним Сила України за можливість проведення конференції та бажаємо усім учасникам не зупинятися на досягнутому!!!

Кафедра психології та педагогіки