Інформація про гуртожитки та харчування

У Хмельницькому національному університеті є п’ять гуртожитків. Студентські гуртожитки університету об’єднані в студентське містечко. Території навколо гуртожитків облагороджені і доглянуті. У кожному корпусі встановлена пожежна сигналізація, що спрацьовує у випадку небезпеки. Також важливим є місце розташування студентського житла. Усі гуртожитки ХНУ розташовані на вулицях Інститутській та Кам’янецькій, усього у 3-4 хвилинах ходи від навчальних корпусів університету. До зупинки громадського транспорту –4-5 хвилин.

ГУРТОЖИТКИ

В гуртожитках Хмельницького національного університету створені всі умови для навчання, побуту та відпочинку студентів: кімната самопідготовки, кімната ради гуртожитку, спортивний зал та кімната де студенти можуть у вільний час пограти у настільний теніс.

В гуртожитку діє студентська рада, яка обирається на загальних зборах мешканців гуртожитку терміном на один рік і направляє студентські маси в русло активного життя. Студентська рада створена для залучення широкого кола студентів до участі у виховній, спортивній, культурно-масовій роботі та поліпшення побутових умов проживання студентів у гуртожитку, а також для захисту прав студентів-мешканців гуртожитку. При проведенні поселення адміністрація студмістечка активно співпрацює зі студентською радою гуртожитку та зі студентським самоврядуванням. Вони допомагають в організації поселення мешканців.

Організація та порядок поселення в гуртожитки Хмельницького національного університету http://prk.khnu.km.ua/wp-content/uploads/sites/17/2022/07/Dodatok-12-do-Pravyl-pryjomu-na-navchannya.pdf

Порядок проживання в студентських гуртожитках в умовах адаптивного карантину

http://prk.khnu.km.ua/university_dormitory/ На території університету та поряд з ним є недорогі заклади харчування, в яких здобувачі мають змогу швидко та якісно поїсти.

КАФЕ-ІДАЛЬНЯ (КОРПУС 4)

ОРХІДЕЯ (ГУРТОЖИТКИ 1,4,5, НАВЧАЛЬНІ КОРПУСИ 1,2)

СМАРТ-КАФЕ (СПОРТКОМПЛЕКС, НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС 3,4,5)

МРІЯ (БУДИНОК ПОБУТУ ТА 2 КОРПУС, ГУРТОЖИТКИ 1,4,5)