Шановні колеги та друзі! Кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету запрошує вас взяти участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців», яка відбудеться 9 квітня 2020 р.

Розклад конференції:

9.30 – 10.00 Реєстрація учасників конференції (вебінарна кімната). Для отримання доступу до вебінарної кімнати потрібно сплатити оргвнесок (умови нижче).

Відкриття конференції (Вітальне слово)

10.00-10.08 (8хв.) Синюк Олег Миколайович – доктор технічних наук, професор, радник ректора Хмельницького національного університету з наукової діяльності

10.10 – 10.15 (5хв.) Станіславова Людмила Леонідівна – кандидат філологічних наук, доцент, декан гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету

10.15-10.20 (5хв.) Потапчук Євген Михайлович – доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету

Доповіді:

10.20-10.35 (10хв.+5 хв.запитання)

Шлюбний потенціал особистості як відображення реалістичного образу партнера

10.35-10.50 (10хв.+5 хв.запитання)

Психосоматичне коло появи симптомів короновірусу (на основі теорії психосоматичної дуги Н. Пезешкіана в позитивній транскультуральній психотерапії та травмафокусу Т. Вебера)

Ханецька Наталія Вікторівна – кандидат психологічних наук, доцент Хмельницького національного університету

10.50-11.05 (10хв.+5 хв.запитання)

Позитивна психотерапія в роботі з психологічною травмою. Інтегрований підхід

Луценко Олена Михайлівна – психотерапевт в методі позитивної транскультуральної психотерапії, приватна психологічна практика

11.05-11.30 перерва (25хв.)

11.30-17.40 – майстер-класи

11.30-12.00 (30хв.)

Метод біосугестії як спосіб корекції і лікування психосоматичних розладів

Кабашнюк Віталій Олександрович – кандидат медичних наук, доцент Хмельницького національного університету

12.05-12.45 (40хв.)

Глибинний коучинг з використанням метафоричних асоціативних карт

Антонова Зінаїда Олександрівна – кандидат психологічних наук, доцент Хмельницького національного університету

12.50-13.30 (40хв.)

Казка моєї реальності (дослідження засобами МАК)

Вільчинська Світлана Борисівна – приватна психологічна практика, власниця «Майстерні Трансформацій Світлани Вільчинської», спеціаліст по роботі з OH-CARDS, навчаючий тренер з проективних методик та МАК, психолог, онейропрактик, бізнес-тренер, HR

13.30-14.00 перерва (30хв.)

14.00-14.40 (40хв.)

Робота з невпевненістю у собі

Галицька Тетяна Володимирівна – практикуючий психолог, приватна психологічна практика

(необхідні матеріали для участі у майстер-класі: алюмінієва фольга 2 листа (розміром А4), папір – 4 шт. (формату А4), кольорові олівці, ручка та блокнот або папір для записів).

14.45-15.25 (40хв.)

Арт-коучинг в роботі з постановкою та досягненням цілей

Підопригора Юлія Анатоліївна – практикуючий психолог, приватна психологічна практика

(необхідні матеріали для участі у майстер-класі: засоби для малювання, ручка, папір (формату А4).

15.30-16.10 (40хв.)

Мій загадковий підліток

Матвійчук Тетяна Владиславівна – кандидат психологічних наук, доцент Хмельницького кооперативного торговельно-економічний інституту

16.15-16.55 (40хв.)

Профілактика екзаменаційної тривожності студентів засобами символдрами: створення місця внутрішнього спокою

Фримерштейн Вікторія Григорівна – практикуючий психолог, приватна психологічна практика, Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»

17.00-17.40 (40хв.)

Ейдетика – ефективний метод розвитку пам’яті

Кирилова Ярослава Геннадіївна – психолог, Хмельницький дошкільний навчальний заклад №33 «Джерельце»

(необхідні матеріали для участі у майстер-класі: засоби для малювання, ручка, папір – 2 шт. (формату А4).

17.40 -18.00 Закриття конференції

Конференція сертифікується Хмельницьким національним університетом (20 акад.год.). У зв’язку з карантином сертифікат електронний.

Для бажаючих отримати сертифікат за участь у конференції потрібно зареєструватися за електронною адресою conference.khnu@gmail.com:

– вказати своє прізвище, ім’я, по батькові (у родовому відмінку), телефон та електронну адресу;

– надіслати копію квитанції про сплату за сертифікат: (25 грн. – до 8.04 включно і 50 грн. – у день конференції): ПриватБанк 4731 2196 1254 0785 (прохання враховувати комісію)

Жиловська Тетяна Леонідівна. Призначення платежу: оргвнесок за конференцію.

За детальною інформацією щодо участі у конференції звертатися за тел.: моб. 068-207-57-19; 050-528-64-19 (Viber, WattsApp) – Подкоритова Лариса Олександрівна, доцент кафедри психології та педагогіки, кандидат психологічних наук, секретар Оргкомітету.