Кафедрою психології та педагогіки проведено відкритий семінар на тему: «Особливості підготовки психологів: етапи, проблеми, перспективи» за участю батьків.

28 жовтня 2017 року кафедрою психології та педагогіки для студентів та їх батьків було проведено 7-й відкритий семінар «Особливості підготовки практичних психологів: етапи, проблеми, перспективи» за участю батьків.

Стало доброю традицією на кафедрі психології та педагогіки щорічно проводити відкриті семінари за участю батьків. Навчання і виховання майбутнього психолога потребує великої творчої роботи. Саме тому кафедрою психології та педагогіки вже кілька років підряд для студентів та їх батьків проводиться відкритий семінар, на якому обговорюються актуальні проблеми підготовки майбутніх психологів.

Викладачі та куратори мають можливість поділитися зі студентами та їх батьками своїми думками , студенти мають можливість показати батькам свої таланти, батьки пишаються досягненнями своїх дітей та чують подяки за їх виховання.