Кафедрою психології та педагогіки проведено відкритий семінар «Особливості підготовки психологів: етапи, проблеми, перспективи»

Стало доброю традицією на кафедрі психології та педагогіки щорічно проводити 9-й відкритий семінар « Особливості підготовки психологів : етапи, проблеми, перспективи» з участю батьків

Навчання і виховання майбутнього психолога потребує великої творчої роботи. Саме тому кафедрою психології та педагогіки вже кілька років підряд для студентів та їх батьків проводиться відкритий семінар. Викладачі та куратори мають можливість поділитися зі студентами та їх батьками своїми думками , студенти мають можливість показати батькам свої таланти.З вітальними словами від імені ректорату Хмельницького національного університету виступив проректор з наукової роботи , доктор технічних наук , професор Синюк Олег Миколайович , який зазначив, що кожного року бажаючих поступити на спеціальність « Психологія» є достатньо, саме на цій кафедрі працює багато найкращих фахівців, які дають студентам гарні знання

Декан гуманітарно-педагогічного факультету , кандидат філологічних наук , доцент Станіславова Людмила Леонідівна привітала студентів, батьків та викладачів кафедри психології та педагогіки.

Завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Потапчук Є.М. у виступі розкрив напрямки роботи психологів, надав багато цінних порад студентам, особливу увагу звернув на студентів першого курсу, подякував за відповідальну роботу науково-педагогічному складу кафедри

З порадами для першокурсників виступили студенти четвертого курсу Главацька Наталія, Левицька Вікторія, Михайлов Артем, Балукова Анастасія З вітальним словом виступила студентка третього курсу Атаманюк Анастасія з поезією «Материнська любов».

З вітальним словом від батьків студентів виступили Михайлова Ольга Григорівна, Коваль Галина Михайлівна, Захарченко Леся Василівна. Гумор-це рідкісний стан талановитої людини і талановитого часу, коли ти веселий і розумний одночасно.

Перед учасниками відкритого семінару виступили лауреати міжнародного конкурсу гумору та сатири на кубок Аркадія Райкіна у місті Рига Володимир Павловський та Наталя Паляниця із « Сімейною сценою» Леона Ізмайлова .

Що нас ріднить в життєвім морі ,

Дає наснагу на роки ,

Що є святинею й сумлінням,

Беззаперечно-це батьки.

Піснею « Мої батьки» привітала учасників семінару студентка третього курсу ПП-17-1 Погинайко Наталія .

Психолог віру нам приносить,

Дає майбутнього надії,

Життя й людей любити просить,

Як світлі небеса святії!

Професія психолога є благородною.

З вітальним словом виступив студент першого курсу Ілля Морозов з піснею « Де би я».

Студенка групи ПП-16-2 Савчук Каріна привітала учасників семінару поезією:

« Про маму».

Румбу танцює вітер –

Пальми йому підвладні …

Листя мов зелене віяло

Рухається в ритмах щастя.

Танець виконав студент ПП-18-2 Русановський Ігор і студентка першого курсу Мазурок Каріна .

Особливо всіх учасників зворушив танець першокурсників «Запальні україночки».

Де сонце засинає вечорами

Під тихі колискові давніх літ,

У спогадах живе разом з піснями

Материнського тепла безмежний світ.

Прозвучала пісня «Мамина сорочка» у виконанні студентки групи ПП-16-1 Главацької Наталії

На завершення доцент кафедри психології та педагогіки Джигун Л.М. подякувала всім батькам, студентам, професорсько-викладацькому складу за активну участь у відкритому семінарі і запросила студентів і батьків до обговорення питань з навчально-виховної роботи з кураторами академічних груп. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, удачі та успіхів у всіх справах!