Круглий стіл «Актуальні питання соціальної реабілітації учасників бойових дій та членів їх родин»

18.02.2021 р. викладачі кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету брали участь у роботі круглого столу «Актуальні питання соціальної реабілітації учасників бойових дій та членів їх родин», організованого в рамках проєкту «Соціально-психологічна допомога сім’ям ветеранів АТО у Хмельницькій області».

Розпочала засідання голова правління Громадської організації Подільський центр «Гендерна рада» Батаєва Тетяна Федорівна, яка наголосила на меті та дієвих напрямах підтримки особливої соціальної категорії: учасників бойових дій та членів їх родин.

Учасники круглого столу розглянули нагальні проблеми учасників АТО та членів їх родин і запропонували такі форми допомоги:

🗸 безкоштовну психологічну допомогу учасникам ООС та їхнім родинам – викладачі, психологи-практики кафедри психології та педагогіки на базі «Хмельницького психологічного центру» та «Навчально-наукової лабораторії медико-психологічних досліджень»;

🗸 соціально-психологічні послуги – Психологічна служба Хмельницького національного університету;

🗸 оздоровлення учасників АТО та їхніх родин у комплексі «Берег надії», а саме: медичну реабілітацію, профілактичні заходи щодо збереження здоров’я, психолого-педагогічну реабілітацію – мерія м. Хмельницького в особі радника міського голови Олійника Ігоря Володимировича;

🗸 арттерапевтичні заходи для сімей АТО і реабілітацію мистецтвом – координатор ГО «Тепло рідних сердець» Стебло Леся Василівна.

Учасники круглого столу висловили пропозиції щодо проведення Фестивалю для учасників АТО.

Інформація кафедри психології та педагогіки