Міжнародне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри психології та педагогіки і здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

З 14 лютого по 21 лютого 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри психології та педагогіки Комар Т.В., Антонова З.О., Василенко О.М., Гаврилькевич В.К., Ігумнова О.Б., Петяк О.В., Подкоритова Л.О., Сургунд Н.А., Кулешова О.В., Руденок А.І., Ханецька Н.В. та здобувачі третього рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія Перерва Є.Г. і Худяков В.Л. пройшли міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні», що проводилося Науково-дослідним Інститутом Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Польща) та IESF «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Київ, Україна).

Метою підвищення кваліфікації стало розширення світоглядної інформації про академічну доброчесність та подальше пропагування етичних принципів та законодавчо закріплених правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання, провадження наукової (творчої) та управлінської діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Програма підвищення кваліфікації становила 45 годин (1,5 кредитів ECTS), з них: 12 годин – лекцій, 20 годин – практичних занять, 13 годин – самостійне навчання.

Одержані під час проходження підвищення кваліфікації знання та навички стали досить корисними для викладачів кафедри при керівництві психолого-педагогічними дослідженнями здобувачів (рефератів, курсових робіт, кваліфікаційних робіт) та при викладанні навчальних дисциплін, зокрема: «Основи психолого-педагогічних досліджень», «Методологія та організація наукових досліджень», «Методологія дисертаційного дослідження з психології» тощо. А здобувачам третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія отримані знання необхідні при написанні дисертаційних досліджень.

За результатами проходження міжнародного підвищення кваліфікації науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі третього рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія отримали корисні знання, навички дотримання академічної доброчесності.

Інформація кафедри психології та педагогіки