На базі обласної бібліотеки ім. Шевченка було проведено просвітницький захід з батьками дітей дошкільного віку та працівниками бібліотеки

26 лютого на базі обласної бібліотеки ім. Шевченка доцентом кафедри психології та педагогіки Береговою Н. П. було проведено просвітницький захід з батьками дітей дошкільного віку та працівниками бібліотеки.

Тема зустрічі – «Криза 3-х років».Обговорювалися питання: переживання вікових криз на життєвому шляху людини, причини прояву кризи у дитини 3-х років, ознаки кризи та різноманітні тактики поведінки батьків на прояв кризових ознак у дитини.Зустріч була проведена в теплій та довірливій атмосфері, в ході якої учасники зустрічі мали можливість дізнатись багато цікавої та корисної інформації, обговорити безліч запитань щодо повноцінного психічного розвитку дитини.