Нагорода від Хмельницького міського голови

З нагоди святкування Дня міста Хмельницького міський голова Олександр Симчишин нагородив завідувача кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Потапчука Євгена Михайловича почесною грамотою та цінним подарунком. Таку відзнаку наш Євген Михайлович отримав за високий професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків в штабі громадського спротиву Хмельницької міської територіальної громади.

З першим днів війни професор Потапчук Є. М. став добровольцем територіальної оборони. Зважаючи на великий досвід військової служби, зокрема на посадах психолога, Євгена Михайловича, було направлено до штабу громадського спротиву і довірено займатися важливими питаннями, пов’язаними з морально-психологічним забезпеченням. За цей час йому доводилося працювати з мобілізованими військовослужбовцями, добробатівцями, членами громади, надавати допомогу командирам щодо формування підрозділів, заступати на добові чергування та ін. Він самовіддано займається цією справою під життєстверджуючим девізом:

«Гордися, друже, що ти УКРАЇНЕЦЬ,

Народ свій гідно світу представляй!

Щоб УКРАЇНУ не діймав чужинець,

Нарощуй міць і сили набирай!»

Вітаємо Євгена Михайловича із заслуженою нагородою від міського голови і гордимося тим, що кафедра психології та педагогіки має керівником чудового професіонала, справжнього полковника та надійного захисника.

Кафедра психології та педагогіки