Науково-практичний семінар «Академічна доброчесність: практичний досвід»

8 квітня 2021 року викладачі кафедри психології та педагогіки, аспiранти і магістри спеціальності «Психологія» взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Академічна доброчесність: практичний досвід», який відбувся у Міжрегіональній Академії управління персоналом м. Хмельницький.

Великим практичним досвідом з учасниками семінару поділилася доктор педагогічних наук, професор, директор Придунайської філії ПрАТ « ВНЗ « Міжрегіональна Академія управління персоналом» ( м. Ізмаїл, Одеська обл.), експерт національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Гуменникова Тамара Рудольфівна у своїй доповіді на тему : «Академічна доброчесність, як дескриптор якості надання освітніх послуг в закладах вищої освіти».

Доповіді, які прозвучали на науково-практичному семінарі, були спрямовані на формування принципів академічної доброчесності.

Всі учасники науково-практичного семінару отримали програму семінару та сертифікат.

Інформація кафедри психології та педагогіки