«Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють та спеціалістів, які працюють з дітьми» за участю студентів.

26-27 січня 2024 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня спеціальності 053 «Психологія» Хмельницького національного університету мали чудову можливість узяти участь у групі підтримки «Поруч» та пройти навчальну програму «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють та спеціалістів, які працюють з дітьми». Ця програма реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (Юнісеф) в Україні.

Дякуємо тренерам Наталії Гевчук та Наталії Жиляк за навчання психологічним технікам зцілення та резилієнтності для подолання наслідків психотравм у дітей і можливість у подальшому консультувати з цих питань педагогів закладів освіти та батьків.