Не бійся, друже, бути УКРАЇНЦЕМ!

Незабаром наша рідна країна буде святкувати 30-річчя своєї незалежності. Гарний привід, щоб осмислити те, що кожен з нас вже зробив і буде робити для її розбудови. З цього приводу відомий громадський діяч В’ячеслав Чорновіл говорив: «Україна починається з тебе». Ці мудрі слова визначної особистості ніколи не втрачають своєї актуальності і можуть бути девізом кожного УКРАЇНЦЯ. Вони мають спонукати нас не вдаватися до пасивної констатації того, що добре там, де нас не має (не смій казати, друже, все погано! ), а бути активними суб’єктами життєдіяльності і робити добре там, де ми є. Це означає – не боятися бути УКРАЇНЦЕМ і АКТИВНО РОЗБУДОВУВАТИ РІДНУ КРАЇНУ!

Дуже хочеться, щоб УКРАЇНЦІ не смітили, не руйнували, не псували, не продавали, а цінували, оберігали, примножували красу, багатство та культуру рідного краю!

Дуже хочеться, щоб УКРАЇНЦІ, як найшвидше, здобули перемогу і жоден сусід більше ніколи не смів приходити до нас з мечем і забирати нашу землю!

Дуже хочеться, щоб УКРАЇНЦІ не соромилися і не боялися БУТИ УКРАЇНЦЯМИ, а відчували лише гордість за свій народ!

Щоб усі ці бажання стали реальністю нам потрібно докладати багато зусиль і трудитися на благо рідної країни. То ж РОБИМО ДОБРЕ ТАМ, ДЕ МИ Є!

Від імені кафедри психології та педагогіки сердечно вітаю всіх з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Миру та процвітання рідній КРАЇНІ!

З повагою, завідувач кафедри психології та педагогіки
Хмельницького національного університету Євген ПОТАПЧУК