Онлайн-конференції захисту звітів практики студентами 3 та 4 курсу денної форми навчання

25-26 лютого 2021 року на кафедрі психології та педагогіки відбулися онлайн-конференції захисту звітів практики студентами 3 та 4 курсу денної форми навчання спеціальності «Психологія». Практика тривала з 1 лютого по 20 лютого. Студенти третього курсу проходили психокорекційну практику в закладах освіти, а студенти четвертого курсу – консультативно-психопрофілактичну практику.

Студенти розповіли не лише про результати своєї роботи, але і про набутий досвід, який вони отримали в результаті практики. На їхню думку, ця практика була важливим кроком до формування практичних компетентностей для майбутньої професійної діяльності.

Комісiя підвела підсумки проходження практики та відзначила високу активність та вмотивованість майбутніх психологів до професійної діяльності.

Сподіваємося, що знання та навички, які студенти отримали під час проходження практики стануть у майбутньому надійним підґрунтям  для їхнього професійного зростання.