Онлайн лекція на тему: «Цифрові технології як засіб реалізації творчої педагогічної діяльності викладача ЗВО»

23 лютого 2022 р. о 13. 00 на базі платформи Zoom відбулася онлайн лекція на тему: «Цифрові технології як засіб реалізації творчої педагогічної діяльності викладача ЗВО».

Запрошена гостя – Бахмат Наталія Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, заступник декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Zoom-лекція проведена у рамках дисциплін: «Педагогічна творчість» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня спеціальності 053 Психологія

В ході лекції доктор педагогічних наук, професор Бахмат Наталія Валеріївна розкрила актуальність використання цифрових технологій в умовах сучасної системи вищої освіти. Лекторка охарактеризувала переваги використання цифрових технологій та визначила зміст цифрових технологій як засобу реалізації творчої педагогічної діяльності викладача ЗВО.

У ході лекції модератор надала рекомендації щодо використання цифрових технологій, зокрема: використання цифрових технологій як засобу активізації здобувачів вищої освіти; використання цифрових технологій як засобу розвитку креативності та критичності учасників освітнього процесу; використання цифрових технологій щодо проведення профорієнтаційних заходів.

Кафедра психології та педагогіки