Онлайн зустріч з клінічним психологом dr. Stephen Taylor, USA.

5-6 січня 2023 року науково-педагогічні працівники разом з здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня ВО кафедри психології та педагогіки зустрілися в онлайн-форматі   з клінічним психологом dr. Stephen Taylor, USA. Теми зустрічей були “Травма, посттравматичний стресовий розлад, “Робота з травмою з дітьми з особливими потребами, з аутизмом”.

Війна в Україні докорінно порушила відчуття безпеки і призвела до стресу, психологічні наслідки якого можуть бути небезпечними для здорового майбутнього як дорослих, так і дітей. Пережитий травмуючий досвід може стати причиною розвитку посттравматичного стресового розладу. Про ознаки, що визначають наявність ПТСР у дорослих, прояви у дітей, фази, ризики виникнення ПТСР, поради та інше говорили  з dr. Stephen Taylor.

Набуті під час підвищення кваліфікації знання викладачами, будуть використані під час  викладання дисциплін, а аспірантами у написанні дисертації.

Щиро дякуємо dr. Stephen Taylor за досвід та знання передані під час зустрічі.

Кафедра психології та педагогіки