20-21 лютого 2023 року відбувся Перший кафедральний науковий семінар «Актуальні теми наукових пошуків здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня», організований і проведений в онлайн форматі на платформі Zoom кафедрою психології та педагогіки Факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету.

У семінарі взяли активну участь як здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня, так і науково-педагогічні працівники кафедри психології та педагогіки.

Метою цього семінару було створення для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня сприятливих умов для презентації їхніх наукових інтересів спільноті своїх колег і науковцям кафедри психології та педагогіки. Оприлюднивши теми і категоріальний апарат своїх наукових пошуків, здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня мали можливість почути від інших учасників семінару різноманітні міркування, доброзичливі відгуки і конструктивні поради щодо можливих варіантів удосконалення оприлюднених наукових пошуків.

Кафедра психології та педагогіки