8-9 червня 2023 року відбувся Перший кафедральний науковий семінар «Результати сучасних наукових досліджень здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня», організований і проведений в онлайн-форматі на платформі Zoom кафедрою психології та педагогіки Факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Хмельницького національного університету.

У семінарі взяли активну участь як здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня, так і науково-педагогічні працівники кафедри психології та педагогіки.

Мета цього семінару – створення для здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня сприятливих умов для презентації результатів проведених ними наукових досліджень спільноті своїх колег і науковцям кафедри психології та педагогіки. Оприлюднивши результати своїх наукових пошуків, здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня мали можливість взяти участь у наукових дискусіях, почути від інших учасників семінару доброзичливі відгуки, міркування, зауваження щодо оприлюднених результатів, а також отримати конструктивні поради щодо перспектив подальшого удосконалення наукової діяльності.

Відкриття наукового семінару

Марина БЕЗВЕРШКО