ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ У НОМІНАЦІЇ «ПСИХОЛОГІЧНІ СТУДІЇ»

4 липня 2023 року проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти» у форматі ZOOM-конференції.

Захист студентських наукових робіт учасників-призерів І туру Конкурсу у номінації «ПСИХОЛОГІЧНІ СТУДІЇ» відбувався на підсумковій конференції.

Мета Конкурсу – розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проєктній та інших формах науково-дослідної діяльності.

Розпочала конференцію голова журі – доктор психологічних наук, професор Таїсія КОМАР, яказазначила, що цьогорічний Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт об’єднав усю Україну – це 31 заклад вищої освіти у І турі та 13 вишів у ІІ турі. Вона побажала учасникам-конкурсантам гарного настрою, творчих виступів, успіхів та перемоги у чесній боротьбі. Голова журі наголосила на вимогах щодо захисту робіт та оцінювання членами журі виступів призерів.

З вітальним словом до учасників Конкурсу і побажаннями натхнення, перемоги та успіхів звернувся проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Олег СИНЮК.

Свої вітання учасникам висловив завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Євген ПОТАПЧУК, який зазначив, що цьогорічний Конкурс стане справжньою науковою школою психології та  сприятиме розвитку психології у всіх сферах діяльності, допоможе талановитим здобувачам вищої освіти продемонструвати свою креативність і розпочати яскравий творчий шлях.

Конкурсні роботи оцінювали вельмишановні, професійні та об’єктивні фахівці – керівники наукових робіт і представники нашої кафедри. Дякуємо за таку потужну наукову співпрацю команди професіоналів!

Студентські наукові роботи, представлені підсумковій конференції вирізняються надзвичайною актуальністю, оригінальністю та науковою новизною,  мають теоретико-практичну цінність. Усі учасники продемонстрували високий рівень ведення дискусії, вільного володіння матеріалом, культури мовлення.

Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
«Особистість – суспільство – війна:
суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти»
Номінація «Психологічні студії»

Диплом І ступеня

Світлана ГОРОБЕЦЬМелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького

Диплом ІІ ступеня

Єлізавета КРИВОРУКАУкраїнський державний університет імені Михайла Драгоманова
Олександра ХОПТЯНАХмельницький національний університет
Вікторія АПУХТІНА Олена ПОВСТЮК  Хмельницький національний університет
Діана ГНАТЕНКОВінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Кирило ІВАНОВДержавний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»

Диплом ІІІ ступеня

Вікторія РОМАНКОНаціональний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
Вікторія МЕЛЬНИКЛуцький національний технічний університет
Анастасія ТАТАРОВА Анна ТАТАРОВАУманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Анастасія ДВОРЕЧЕНЦЕВАКЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради
Микита ЄФАНОВЗапорізький національний університет
Валерія БОЧКАРЬОВА Ірина КАЗНОДІЙЗахідноукраїнський національний університет
Дарина КУЗЬМЕНКОНаціональний університет «Чернігівська політехніка»

Найщиріші вітання переможцям Всеукраїнського конкурсу наукових робіт та щира подяка науковим керівникам!!!

Бажаємо усім наукових злетів і найшвидшої Перемоги!!!