Профоріентаційний мастер-клас «Професія психолог-медіатор» для учнів приватного ліцею «Гармонія»

26 лютого 2020 року представники Хмельницького психологічного центру ХНУ провели майстер-клас учням 6-го класу приватного ліцею «Гармонія». Даний захід відбувся в рамках акції «Познайомся з професією».

Доцент кафедри Попелюшко Р.П., розповів учням про особливості медіації, причини її виникнення та про професійноважливі якості психолога-медіатора. Під час майстер класу, учні ліцею розібрали процес медіації, ними же запропонованої конфліктної ситуації.

Учні ліцею з цікавістю спілкувалися з представниками Хмельницького психологічного центру, задавали питання, демонстрували власні знання з того, як вирішувати міжособистісні конфлікти у освітньому середовищі свого ліцею.

Професія «психолог-медіатор», представлена викладачами кафедри психології та педагогіки потужно зацікавила учнів приватного ліцею «Гармонія».

Доцент кафедри психології та педагогіки, кандидат психологічних наук Попелюшко Роман Павлович з учнями приватного ліцею «Гармонія».