Проходження педагогічної практики у закладах вищої освіти

З 01.02.2022 по 12.02.2022 року на базі Хмельницького торгівельно-економічного коледжу Київського національного-економічного університету магістри Хмельницького національного університету кафедри психології та педагогіки Дуднік Карина та Біньковський Олександр проходили педагогічну практику у закладах вищої освіти. Керівником від Хмельницького торгівельно-економічного коледжу призначена практичний психолог, викладач Білоус Ірина Петрівна.

Керівником від кафедри психології та педагогіки призначена кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Руденок Алла Іванівна.

Педагогічна практика у закладах вищої освіти, як форма професійної діяльності, передбачає набуття здобувачами професійних знань, умінь і навичок викладача закладу вищої освіти, досвіду самостійної роботи з викладання фахових дисциплін. Під час практики магістри мали можливість формувати загальні та фахові компетентності, закріпити теоретичні знання, отримані під час навчання, удосконалити практичні навички і вміння за спеціальністю.

Практика сприяла розвитку вміння здійснювати викладацьку діяльність у закладах вищої освіти, застосовуючи інноваційні форми, методи, засоби, технології навчання, також сприяла розвитку творчого мислення магістрів, їх впевненості та відповідальності.

Дуже вдячні керівнику закладу Гребінській Світлані Іванівні, а також адміністрації закладу за створені умови проходження практики. Також висловлюємо слова вдячності практичному психологу, викладачу Білоус Ірині Петрівні за професіоналізм, розуміння та співпрацю на високому рівні.