Проведено відкритий семінар «Особливості підготовки психологів: етапи, проблеми, перспективи»

Стало доброю традицією на кафедрі психології та педагогіки щорічно проводити відкриті семінари за участю батьків. Навчання і виховання майбутнього психолога потребує великої творчої роботи. Саме тому кафедрою психології та педагогіки вже кілька років підряд для студентів та їх батьків проводиться відкритий семінар, на якому обговорюються актуальні проблеми підготовки майбутніх психологів.

Викладачі та куратори мають можливість поділитися зі студентами та їх батьками своїми думками , студенти мають можливість показати батькам свої таланти, батьки пишаються досягненнями своїх дітей та чують подяки за їх виховання.

2 листопада 2018 року кафедрою психології та педагогіки для студентів та їх батьків було проведено 8-й відкритий семінар «Особливості підготовки практичних психологів: етапи, проблеми, перспективи» за участю батьків. З вітальними словами від імені ректорату Хмельницького національного університету виступив проректор з науково-педагогічної роботи та наукової роботи , – перший проректор, член-коресподент НАН України, доктор економічних наук, професор Михайло Петрович Войнаренко, який зазначив, що кожного року бажаючих поступити на спеціальність« Психологія» є достатньо. Заступник декана гуманітарно-педагогічного факультету кандидат філологічних наук, доцент Приймак Інна Володимирівна надала батькам інформацію про специфіку навчального процесу у вищому навчальному закладі , довела до відома батьків про рубіжний контроль- атестацію. Завідувач кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Потапчук Є.М. у виступі на тему «Психологічні комплекси та шляхи їх запобігання і корекції» розкрив напрямки роботи психологів, надав багато цінних порад батькам та студентам, особливу увагу звернув на студентів першого курсу ,особливо щодо психологічних комплексів та шляхів їх запобігання Батьки та студенти також мали можливість почути цікаву інформацію від студентки ППм-18-1 Демкової Аліни , яка надала студентам першого курсу поради на майбутнє, а також заспівала пісню « Вальс для мами».Студенка групи ПП-18-2 Павлючик Олеся привітала викладачів і завершила виступ такими словами: Дорогі викладачі! Бажаємо Вам яскравих звершень і процвітання, невичерпної енергії й жагучого наукового пошуку! Хай Бог благословляє Ваш життєвий шлях, дає наснагу в роботі, оберігає Ваші родини! Бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, щастя та успіху !!!

На семінарі прозвучали цікаві виступи та слова вдячності професорсько-викладацькому складу. Зокрема від імені батьків виступила Гуцалюк Галина , яка зазначила про важливість професії психолога і подякувала викладачам за сумлінну працю З вітальними виступами долучились і студенти спеціальності «Психологія». Студентка третього курсу Групи ПП – 16-1 Главацька Наталія виступила з піснею «Родина». Батько і мати, як ангельські крила В потрібну хвилину зупинять біду Коли вони поряд , чи сніг, а чи злива, Я з ними упевнено світом іду.Виступив студент третього курсу Групи ПП 16-1 Михайлов Артем з його власною поезією.

Активними були студенти першого курсу :Русановський Ігор танцював бальний танець з Анастасією .Атаманюк Анастасія розказала поезію «Батьки». Студенти третього курсу виконали гумореску « Ідеал» .Спілкування батьків ,студентів з кураторами проходило у доброзичливій атмосфері .

Висловлюємо щиру вдячність усім організаторам та учасникам цього семінару. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, удачі та успіхів у всіх справах!