“Психологічний аналіз: перегляд фільму “20 днів в Маріуполі” у контексті майбутньої практики консультування”.

Студенти спеціальності 053 Психологія, група ПП-21-1 разом із Оленою ПЕТЯК вирішили організувати спільний похід до кінотеатру, де планували переглянути документальний фільм “20 днів в Маріуполі”. Ця ідея виникла під час лекції з дисципліни «Дистанційне психологічне консультування», перегляд фільму та його обговорення можуть відігравати важливу роль у формуванні практичних навичок майбутніх консультантів та підготовці їх до роботи з клієнтами в реальних психологічних ситуаціях.

Зацікавлені у розумінні та аналізі психологічних процесів, студенти спільно обговорили фільм та його тематику перед його переглядом. Рішення подивитися цей фільм було прийнято як можливість дослідити психологічні аспекти конфлікту та стресу під час воєнних дій.

Олена ПЕТЯК підтримала цю ініціативу та долучилася до організації заходу, роблячи акцент на важливості аналізу та обговорення важливих суспільних та психологічних питань.

Після перегляду фільму відбулося обговорення яке дало можливість для обміну думками, досвідом та ідеями. Крім того, участь у заході допоможе майбутнім психологам розширити свої знання та розуміння реальних життєвих ситуацій та проблем, з якими майбутні психологи можуть зіткнутися в своїй практиці. Це дозволить їм підготуватися до роботи з клієнтами та надавати їм якісну підтримку та допомогу в складних життєвих обставинах.

Кафедра психології та педагогіки