Семінар-тренінг на тему «Перша психологічна допомога», який провів практичний психолог Богдан Стешенко

17 березня 2022 року в приміщенні Хмельницького психологічного центру ХНУ науково-педагогічні працівники кафедри психології та педагогіки прийняли участь в семінарі-тренінгу на тему «Перша психологічна допомога», який провів практичний психолог Богдан Стешенко.

На семінарі-тренінгу обговорювались такі питання, як:

– що собою являє «перша психологічна допомога» в умовах війни;

– з якими запитами та станами звертаються потерпілі, щоб отримати першу психологічну допомогу;

– з якою метою надається перша психологічна допомога під час воєнних дій;

– які вимоги висуваються до фахівця, який надає першу психологічну допомогу.

Також учасники семінару-тренінгу мали змогу ознайомитися з протоколом проведення першої психологічної допомоги в умовах воєнних дій та діями фахівця під час надання першої психологічної допомоги.

Дякуємо Богдану Стешенку за надану цікаву і корисну інформацію та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Інформацію підготувала
кафедра психології та педагогіки