Студенти-психологи гр. ПП-16-1 відвідали інформаційно-культурний захід для молоді, приурочений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом

29 листопада 2018 року студенти-психологи гр. ПП-16-1 під керівництвом Джигун Л.І., доцента кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, відвідали в м.Хмельницькому інформаційно-культурний захід для молоді, приурочений Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Захід був організований Хмельницьким обласним відділенням БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

В рамках заходу можна було зробити швидкий, безкоштовний, анонімний тест на ВІЛ/СНІД, отримати безкоштовну консультацію соціального працівника, отримати тематичну літературу, а також ознайомитись із технологіями просвітницько-профілактичної роботи психолога з даної проблематики .

Майбутні психологи щиро дякують організаторам заходу за цікаву та змістовну роботу.