Свято Миколая у реабілітаційному центрі «Турбота»

Студенти спеціальності «Психологія» відвідали реабілітаційний центр «Турбота», який знаходиться на базі дитячої лікарні. Уже другий рік підряд студенти готують для дітей новорічне свято .

Цього року до центру « Турбота» завітав завідувач кафедри психології та педагогіки Потапчук Євген Михайлович та доцент кафедри Джигун Людмила Миколаївна із студентами, де в ролі Миколая виступив студент групи ПП-16-2 Паюк Олександр, у ролі внучки Миколая –студентка ПП-19-2 Захарченко Альонка, роль Баби Яги зіграла студентка ПП-19-2 Хоптяна Олександра, роль ніжних фей, які запрошували діток у хороводи Добровольська Віталіна та Слободянюк Альона.

Новорічне свято у ролі ведучої супроводжувала студентка ПП-19-1 Заєць Ганна. За оформлення музичних номерів, хороводів ,пісень відповідав студент ПП-16-1 Михайлов Артем. Надзвичайно діток центру порадували подарунки від кафедри психології та педагогіки, які вручила студентка ПП-16-1 Балукова Анастасія. Новорічне свято пройшло у святковій атмосфері. Подяку всім викладачам та студентам спеціальності « Психологія» через ініціативну групу передала директор центру «Турбота» Базелюк Валентина Станіславівна і запросила до співпраці.

Кафедра психології та педагогіки