Тренінг «Протидія булінгу у освітньому середовищі школи» для учнів нвк № 10

04 березня 2020 року представник Психологічної служби Хмельницького національного університету провів тренінг «Протидія булінгу у освітньому середовищі школи» для учнів 8-А класу НВК № 10 м. Хмельницького. Даний тренінг відбувся в рамках виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу».

Доцент кафедри психології та педагогіки Попелюшко Р.П., психолог Психологічної служби ХНУ, під час тренінгу виявив та уточнив знання учнів про поняття «булінг» і його види.

Під час тренінгу учні розглядали «кейси», тематика яких була пов’язана з булінгом в освітньому середовищі. Завдання які вирішували учні полягали у тому, що їм необхідно було визначити вид булінгу, хто потерпає від булінгу, хто вчиняє булінг і які наслідки булінгу для дитини.

На завершення тренінгу, учні за допомогою «мозкового штурму», надали поради як уникнути булінгу, та куди чи до кого можна звернутися, якщо опинилися або стали свідками ситуації булінгу.

Учні з цікавістю спілкувалися з представником Психологічної служби ХНУ, задавали питання, демонстрували власні знання з того як протидіяти та запобігати булінгу у освітньому просторі їхнього НВК.

Кафедра психології та педагогіки Психологічна служба ХНУ