Тренінгове заняття на тему: «Мистецтво слова: як стати майстром ораторської магії»

25 жовтня 2023 року в рамках вивчення дисципліни «Соціальна психологія з тренінгом комунікативності» (викладач – к. пед. н., доцент Олена ВАСИЛЕНКО) для здобувачів другого курсу спеціальності «Психологія» відбувся тренінг на тему: «Мистецтво слова: як стати майстром ораторської магії».

На запрошення доцента кафедри психології та педагогіки Зінаїди АНТОНОВОЇ тренінгове заняття провела тренер Діана ГІНГІН.

Під час проведення тренінгового заняття тренер Діана ГІНГІН розповіла здобувачам вищої освіти про ораторську майстерність, продемонструвала техніки самопрезентації для створення іміджу оратора.

Досить цікавим для здобувачів другого курсу спеціальності «Психологія» стало знайомство з мистецтвом публічних виступів і помилок у публічних промовах.

Особливу увагу на тренінгу Діана ГІНГІН зосередила на вербальних і невербальних засобах спілкування, відпрацювавши зі здобувачами техніки і вправи на розвиток мовлення.

Дякуємо Діані ГІНГІН за цікаве тренінгове заняття та висловлюємо сподівання на подальшу співпрацю!

Інформація кафедри психології та педагогіки