Тренінги на теми «Розвиток комунікативних навичок у надзвичайних ситуаціях», «Спілкування без конфлікту» з психологом Ольгою Дерев’янко.

За підтримки проекту ПРООН, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та громадської Маріупольської молодіжної організації «Заходи», викладачі кафедри психології та педагогіки разом зі студентами першого (бакалаврського) та другого магістерського рівня вищої освіти, 14 та 15 жовтня 2022 року, мали змогу відвідати тренінги на теми «Розвиток комунікативних навичок у надзвичайних ситуаціях» та «Спілкування без конфлікту», лектором якого була психолог, Ольга Дерев’янко.

Спілкування являє собою різнобічний процес в результаті якого виникають контакти між людьми. Проблема спілкування дуже важлива для людей, без спілкування ми не можемо жити серед людей, розвиватися і творити. Спілкування це частина нашого повсякденного життя. За два дні ми мали можливість відпрацювати навички переконання, розвинути вміння знаходити підхід до людей, навчитися ефективними способам спілкування та оволоділи різними техніками які допоможуть нам у повсякденному житті.

Щиро дякуємо ГО «Заходи» за запрошення та співпрацю.