Участь магістрантки спеціальності «Психологія» у ХVIII Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі : погляд молоді»

Метою конкурсу було стимулювання наукових досліджень студентів та поміркований синтез суперечливих, критичних і конструктивних думок щодо шляхів і механізмів ефективного входження України до світового економічного, політичного, освітнього, культурного та правового простору.

Сертифікат та грамоту, за наукову діяльність та участь у конкурсі наукових робіт, отримала Главацька Наталія Дмитрівна, а керівник наукової роботи кандидат педагогічних наук, доцент Джигун Л.М. від Молодіжного центру за професіоналізм та підготовку студентів отримала подяку.

Інформація кафедри психології та педагогіки