Участь майбутніх психологів у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

3 грудня 2021 року студенти Хмельницького Національного Університету (спеціальність «Психологія») Юлія Безручук, Вікторія Вольська, Олена Шістка взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». Дівчата, використовуючи психологічні форми та методи, чудово провели виховну годину з учнями 3-Д класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №4. Майбутні психологи поглибили і закріпили знання дітей про права людини, про насильство та його види, розширили уявлення про почуття гідності, гордості та поняття честі у міжособистісних стосунках. Крім того, цей захід сприяв формуванню дружніх стосунки між учнями та запобіганню булінгу.

Варто відмітити, що студенти-психологи отримали гарний досвід у проведенні просвітницької роботи, професійної комунікації та встановленню емоційного контакту з дітьми.

Доречно зазначити, що така взаємокорисна співпраця відбувається завдяки вчителю вищої категорії Янюк Альоні Михайлівні, випускниці нашої кафедри (2005 р.). Альона Михайлівна багато років пропрацювала у НВК №4 на посаді психолога. Вона постійно приймала і продовжує приймати участь у різних заходах зі студентами-психологами, за що колектив кафедри психології та педагогіки їй вдячний.

Як бачимо освіта психолога дозволяє випускникам спеціальності 053 «Психологія» реалізовувати себе у різних сферах професійної діяльності.

Висловлюємо щиру вдячність студентам групи ПП-18-1 Юлії Безручук, Вікторії Вольській та Олені Шістці за активну роботу, сумлінне навчання та прагнення бути кращими серед кращих.

Завідувач кафедри психології та педагогіки Євген Потапчук