Участь професора Євгена Потапчука у заході міського центру соціальних служб з нагоди ДНЯ БАТЬКА

21 вересня 2022 року у Хмельницькій обласній науковій бібліотеці проведено захід, присвячений відзначенню Дня Батька, у якому прийняв участь у ролі спікера завідувач кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету професор Євген Потапчук. Також у ролі спікерів виступили Юрій Бриндіков (завідувакч кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки ХНУ) та Сергій Мандзій (багатодітний батько).

Модераторами заходу виступили працівники Міського центру соціальних служб в/о директора Гуранська Тетяна та провідний психолог Джал Антоніна. Учасниками заходу були студенти різних закладів вищої освіти нашого міста.

Виступаючи поділилися власним життєвим та професійним досвідом. Зокрема професор Євген Потапчук, як практикуючий сімейний психолог, акцентував увагу на виховній функції сім’ї, розкрив психологічні особливості батьківства, охарактеризував стилі батьківського виховання та проблеми, пов’язані з вихованням дітей різного вікового періоду. При цьому він наводив цікаві та повчальні приклади зі свого досвіду психологічного консультування, які підкреслювали важливу місію батьківства у формуванні гармонійної особистості.

Слухачам було цікаво послухати про типологію шлюбних партнерів та осмислити важливі батьківські ролі: захисника, друга, мотиватора, порадника, розрадника, слухача, співрозмовника та інші. При цьому було наголошено, що батько має бути прикладом для своїх дітей і при цьому керуватися правилом «Роби як я, роби краще чим я».

Виступ сімейного психолога викликав глибокий інтерес у слухачів та низку цікавих запитань.

Завершуючи захід, голова в/о директора Міського центру соціальних служб Гуранська Тетяна висловила вдячність спікерам за співпрацю та вручила подарунки від Управління праці та соціального захисту населення.

Кафедра психології та педагогіки