Участь у роботі круглого столу

Участь здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія у роботі круглого столу «Формальна, неформальна, інформальна освіта у професійному вдосконаленні вчителів»

8 грудня 2022 р. на базі Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 9 м. Хмельницького» відбувсякруглий стіл на тему: «Формальна, неформальна, інформальна освіта у професійному вдосконаленні вчителів»

До участі були запрошенні доктор психологічних наук, професоркафедри психології та педагогіки Таїсія КОМАР та магістри психології Вікторія ВОЛЬСЬКА, Юлія БЕЗРУЧУК, якіпрезентували результати роботиза темою:«Формальна, неформальна та інформальна освіта у професійно-особистісній підготовці психологів».

Під час роботи круглого столу магістри ознайомили учасників заходу з можливостями реалізації принципу академічної свободи засобами формальної, неформальної та інформальної освіти. Кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету створює умови для формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти в процесі професійно-особистісної підготовки психологів.

За результатами роботи круглого столу розкритті такі аспекти:

• особистісне зростання вчителя – запорука успіху учнів;
  • сертифікація вчителів початкових класів як крок до професійного зростання;
  • реалізація основних засад формування професійного вдосконалення вчителів в сучасних умовах;
  • формальна, неформальна, інформальна освіта як ефективний шлях розвитку творчого потенціалу та професійної компетентності вчителя;
  • сучасні виклики підготовки майбутніх вчителів до професійної діяльності.

Висловлюємо щиру подяку Ірині ТОМИЧ, директорці НВК № 9 м. Хмельницького, за можливість долучитись до роботи круглого столу та надіємося на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра психології та педагогіки