Участь здобувачів та куратора групи ПП-22-1 в благодійній акції «Голуб миру»

21 вересня здобувачі другого курсу гр. ПП-22-1 разом з куратором групи, доцентом Оленою ВАСИЛЕНКО взяли участь у благодійній акції «Голуб миру», що проводилася для викладачів і здобувачів вищої освіти Хмельницького національного університету до Міжнародного Дня миру.

За невеличкий донат здобувачі та викладачі мали змогу отримати передбачення від «голуба миру» і таким чином долучитися до зібрання коштів для потреб ЗСУ.

Зауважимо, що День миру, впроваджений Генеральною Асамблеєю ООН, відзначається як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. На жаль, вже другий рік поспіль в нашій державі цей День відзначається масштабними ракетними обстрілами, руйнуваннями, смертями цивільних людей, дітей.

Тому здобувачі та викладачі Хмельницького національного університету участю у благодійній акції виразили свою готовність об’єднати усі зусилля для досягнення Миру в Україні.

Інформація кафедри психології та педагог