Участь здобувачів вищої освіти магістерського рівня (спеціальність 053 «Психологія») у Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Львів)

22 жовтня 2021 р. у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», в якій прийняли участь здобувачі вищої освіти магістерського рівня за спеціальністю 053 «Психологія» Дмитро Казмірчук та Вікторія Повх (група ППмз-20-1).

Здобувачі разом з науковими керівниками представили результати своїх досліджень. Зокрема, тема дослідження Дмитра пов’язана зі здоровим способом життя «Модель поведінки людини як суб’єкта самозбереження». Щодо теми дослідження Вікторії, то її сферою наукових інтересів є реалізація сім’єю функції виховання дітей «Особливості збереження психічного здоров’я членів сім’ї при реалізації функції виховання дітей». Варто зазначити, що ці дослідження проводяться в межах наукових шкіл, що активно діють на кафедрі психології та педагогіки:

– наукова школа «Психологічні засади підготовки молоді до сімейного життя»;

– наукова школа «Формування особистості як суб’єкта самотворення та самозбереження».

Підготовка матеріалів до конференції сприяла активній роботі магістрантів над науковими дослідженнями та отриманню навичок презентації отриманих результатів. Здобувачі вищої освіти магістерського рівня за спеціальністю 053 «Психологія» продемонстрували високий рівень своєї наукової кваліфікації, уміння самостійно вести науковий пошук і вирішувати конкретні наукові завдання

Кафедра психології та педагогіки