Уперше на засіданні разової спеціалізованої вченої ради відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора філософії

18 грудня 2020 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 70.052.001 Хмельницького національного університету уперше відбувся захист на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 053 Психологія аспірантки кафедри психології та педагогіки Петяк Олени Віталіївни дисертаційного дослідження на тему «Особливості дефініції ревнощів та їх корекція у шлюбних партнерів»

Науковий керівник – Комар Таїсія Василівна, доктор психологічних наук, професор кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Офіційні опоненти: Турбан Вікторія Вікторівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач лабораторії загальної психології та історії психології ім. В.А. Роменця Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, м. Київ; Завацький Вадим Юрійович, доктор психологічних наук, професор кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля МОН України, м. Сєвєродонецьк.

Вітаємо здобувачку та наукового керівника з успішним захистом дисертації та бажаємо їм подальших здобутків у науковій і педагогічній діяльності.