Урочиста посвята першокурсників спеціальності 053 Психологія у студенти

19 вересня 2022 року відбулася урочиста посвята першокурсників спеціальності 053 Психологія у студенти Хмельницького національного університету.

Завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор Євген Потапчук привітав студентів-психологів першого курсу з входженням до нової родини – кафедри психології та педагогіки та побажав самореалізації в обраній професії, успіхів і досягнень у навчальній діяльності.

До привітання приєдналися доктор психологічних наук, професор Таїсія Комар, яка побажала нашим першокурсникам задоволення від отримання нових знань і навичок та гарант ОП Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, кандидат психологічних наук, доцент Олена Кулешова, яка ознайомила здобувачів з особливостями навчання на спеціальності 053 Психологія.

Також з вітальними словами до першокурсників виступили викладачі кафедри психології та педагогіки, які привітали студентів зі вступом до омріяної професії, познайомили з особливостями навчальних дисциплін, які вони викладають, та побажали, щоб новий етап у їхньому житті був сповнений цікавими подіями, новими враженнями і плідним навчанням.

Вітаємо першокурсників з початком навчального року та бажаємо, щоб студентські роки стали часом інтелектуального росту, становлення особистості і розкриття творчого потенціалу!

Інформація кафедри психології та педагогіки