Урочистий ритуал посвячення першокурсників 2019 року у студенти ХНУ

31 серпня 2019 року відбулась урочиста посвята у студенти Хмельницького національного університету. У цей день дружня родина ХНУ поповнилась на більш ніж тисячу студентів.

Привітав першокурсників ректор університету, заслужений працівник освіти України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України,доктор технічних наук, професор Микола Єгорович Скиба, побажавши успішно опанувати знання, які дають в університеті.

Привітали новоспечених студентів і високоповажні гості: заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Світлана Андріївна Павлишина, заступник міського голови Володимир Володимирович Гончарук, митрополит Хмельницької і Кам’янець-Подільської єпархії Православної церкви України Антоній, ректор Технологічно-природничого університету в Бидгощі, професор, почесний доктор Хмельницького національного університету Томаш Тополінський, президент Української спілки підприємців і промисловців Хмельницької області Іван Іванович Дунець. Також на святі були присутні: президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталя Миколаївна Бєлякова, заступник ректора з наукової роботи Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького полковник Олена Федорівна Волобуєва, доктор технічних наук, керівник бюро ректора Технологічно-природничого університету в Бидгощі Францішек Бромберек та помічник ректора Технологічно-природничого університету в Бидгощі Кшиштоф Янчак.

За давньою традицією Хмельницького національного університету студенти першого курсу отримали від ректора студентську символіку – студентський квитокта ключ до скрині знань.

Справжньою окрасою свята стали показові виступи кращих спортсменів університету та концертна програма за участю творчих колективів Центру культури та естетичного виховання студентів ХНУ. Для гостей свята пролунали вокальні вітання у виконанні заслуженого артиста України Миколи Довгальова, солістки народного театру пісні «Сузір’я» Ірини Федоровської, солістки вокального колективу «Камертон» Іванки Пелехатої, випускниці ХНУ, екссолістки народного театру пісні «Сузір’я» Оксани Баранюк.

Урочистості завершились врученням першокурсникам головного документа студента – залікової книжки.

Вітаємо першокурсників з початком навчального року! Нехай студентські роки будуть багатими на яскраві події та приємні враження й стануть часом інтелектуального росту, становлення особистості і розкриття творчого потенціалу!