Відбулася зустріч студентів психологів з випускницею кафедри психології та педагогіки, практикуючим психологом Суходолею Юлією Олегівною.

27 жовтня 2020 року в межах вивчення дисципліни «Психологія праці» відбулася зустріч студентів психологів гр.ПП-17-1, ПП-17-2 з випускницею кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету, практикуючим психологом Суходолею Юлією Олегівною. Юлія Олегівна розповіла про адаптацію індивіда до професійної діяльності і акцентувала увагу на психологічних механізмах адаптації людини. Також обґрунтувала кризи професійного становлення та проблеми стилю діяльності. Водночас з досвіду своєї практичної роботи поділилася інформацією щодо психологічної підтримки суб’єкта праці.

Викладачі дисципліни «Психологія праці» Руденок А.І. та Петяк О.В. дякують Юлії Олегівні за надану інформацію.