Відбувся онлай захист курсових робіт з дисципліни «Методика викладання психології»

02 грудня 2021 р. о 11. 00 год. на базі платформи Zoom відбувся онлайн захист курсових робіт з дисципліни «Методика викладання психології» у складі викладачів кафедри доктора психологічних наук, професора кафедри психології та педагогіки Комар Таїсії Василівни та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та педагогіки Варгатої Оксани Валеріївни.

Комісія заслухала доповіді студентів гр. ПП-18-1 та ПП-18-2 щодо результатів дослідження організації та методики викладання психологічних дисциплін. Під час захисту курсових робіт студенти презентували актуальність теми дослідження та представили практичні результати дослідження. Важливо зазначити активність та дискусійність роботи студентів щодо інноваційних перспектив викладання психологічних дисциплін. Підводячи підсумки, можемо відзначити високий рівень захисту курсових робіт.

Кафедра психології та педагогіки