Відкрита гостьова лекція для викладачів та здобувачів вищої освіти НРЗВО «Кам’янець-Подільського державного інституту»

9 квітня 2024 року доцент кафедри психології та педагогіки ХНУ Василенко Олена Миколаївна провела Відкриту гостьову лекцію для викладачів та здобувачів вищої освіти кафедри інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук НРЗВО «Кам’янець-Подільського державного інституту» на тему: «Методологія наукових психологічних досліджень».

Під час лекції доцент Олена Василенко розкрила присутнім світ методології наукового пізнання для розуміння та успішного використання здобувачами вищої освіти теоретичних і емпіричних методів наукових досліджень, формування у них здатності до наукового аналізу та критичного мислення.

Олена Василенко звернула увагу на те, що розуміння методології наукового дослідження розвиває етичне ставлення здобувачів вищої освіти до написання та презентації результатів науково-дослідних робіт.

Лектор також наголосила на важливості дотримання здобувачами вищої освіти академічної доброчесності при розробці та апробації методології наукових психологічних досліджень. Вона з власного досвіду поділилася зі здобувачами науково-практичними порадами та стратегіями при виборі методів наукових досліджень, зокрема при написанні таких робіт, як курсова робота та кваліфікаційна дипломна робота.

Під час лекції здобувачі вищої освіти долучилися до жвавої дискусії та обміну думками щодо запропонованої теми лекції.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між кафедрою психології і педагогіки ХНУ та кафедрою інклюзивної освіти, реабілітації та гуманітарних наук НРЗВО «Кам’янець-Подільського державного інституту».

Інформація кафедри психології та педагогіки