Відкрита гостьова лекція з курсу «Психологія емоцій з тренінгом емоційної стійкості» за участю Олександри МОШЕНСЬКОЇ

13 травня 2024 року з дисципліни «Психологія емоцій з тренінгом емоційної стійкості» для здобувачів 1-го курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія та викладачів кафедри психологія та педагогіка відбулася відкрита  гостьова лекція на тему: «Саногенне мислення».

Лекцію з практичними складовими провела психологиня позитивної психотерапії, когнітивно-поведінкової терапії, схема-терапії та Мindfulness з міста Одеса – Олександра Мошенська.

Під час лекції  Олександра Мошенська щиро поділилася власним досвідом практичної роботи та розглянула ознаки психічного здоров’я та психічного розладу, міфи про психічні розлади. Психологиня звернула увагу на виклики сьогодення та можливості посттравматичного зростання.

Здобувачі ознайомились з моделлю «Процвітання» та мали можливість продіагностувати себе, а також  здобути компетенції у підтримці власного психічного здоров’я.

Тема лекції спричинила жвавий інтерес у слухачів, запитання, відповіді, бажання засвоювати нові знання та зробила значний внесок в їхні знання та досвід.

Інформація кафедри психології та педагогіки