Відкрита гостьова лекція з основ психологічної корекції від психологині Наталії Главацької

Окрім здобувачів першого (бакалаврського) рівня, послухати лекцію долучились і здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Психологія» кафедри психології та педагогіки.

Лекцію провела магістр психології, практикуюча психологиня, гештальт-консультантка, випускниця кафедри психології та педагогіки ХНУ Наталія Главацька.

Гостя розповіла про важливість рефлексії для професії психолога, описала особливості розвитку рефлексії і самопізнання на різних вікових етапах, зазначила низку способів сприяння рефлексії і самопізнання.

Під час лекції пані Наталія пропонувала слухачам короткі практичні вправи, спрямовані на рефлексію.

Після викладу основного матеріалу, слухачі задали низку запитань доповідачці, зокрема про зв’язок рефлексії і самопізнання, негативні аспекти рефлексії, її перепони. Важливою частиною зустрічі було обговорення слухачами особистого досвіду рефлексії і самопізнання.

У своєму зворотному зв’язку студенти зазначили високий професіоналізм лекторки, лаконічність і змістовність матеріалу

Кафедра психології та педагогіки висловлює щиру подяку пані Наталії Главацькій за цікавий і актуальний матеріал та сподівається на подальший розвиток співпраці.