Відкрита лекція для студентів-магістрів за участю запрошеного фахівця на тему: «Основи академічної доброчесності в науковій діяльності»

9 квітня 2021 року відбулася відкрита лекція для студентів-магістрів з дисципліни «Методологія та організація наукових досліджень» (викладач – к. пед. наук, доцент Василенко О. М.).

Лекцію на тему «Основи академічної доброчесності в науковій діяльності» провела к. пед. наук, доцент кафедри психології і соціальної роботи, завідувач науково-методичним відділом ХІСТ Університету «Україна» Островська Наталія Олександрівна.

Під час лекції Наталія Олександрівна розповіла студентам про те, що вважається «плагіатом» та «академічним плагіатом», які існують види академічної недоброчесності, а також те, якими знаннями і навичками повинні володіти студенти для якісного академічного письма.

Окрему увагу Островська Н. А. зосередила на онлайн-сервісі пошуку плагіату в наукових дослідженнях Unicheck та особливостях його роботи при перевірці магістерських робіт на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті.

Під час лекції студенти-магістри цікавилися питаннями самоплагіату у магістерських роботах та правилами цитування наукових джерел у своїх дослідженнях.

Висловлюємо щиру подяку Наталії Олександрівні та сподіваємось на подальшу співпрацю між кафедрою психології та педагогіки ХНУ та кафедрою психології і соціальної роботи ХІСТ Університету «Україна».