Відкрита лекція із залученням аспірантки кафедри психології та педагогіки для студентів 4-го року навчання, спеціальності 053-Психологія.

21 жовтня 2021 року у рамках дисципліни «Психологія праці», яку вивчають студенти 4-го курсу навчання, викладачами кафедри психології та педагогіки Руденок Аллою Іванівною та Петяк Оленою Віталіївною було запрошено аспірантку кафедри Мельничук Антоніну Юріївну.

Викладачі дисципліни та Антоніна Юріівна провели відкриту бінарну лекцію на тему «Формування стресостійкості та попередження емоційного вигорання фахівців соціономічного профілю з використанням елементів позитивної психотерапії Н.Пезешкіана».

Під час виступу пані Антоніна зосередила увагу на актуальності проблеми стресостійкості у фахівців соціономічного профілю та особливостей попередження емоційного вигорання у них. Аспіранткою кафедри було розкрито особливості та чинники цього процесу на різних етапах його формування; обґрунтовано критерії емоційного вигорання та виявлено їх факторну структуру. Під час лекції студенти мали можливість пропрацювати техніку «Позитивна реінтерпретація». Після практичного завдання усі учасники мали змогу обговорити з пані Антоніною виконане своє завдання та поділитися враженнями.

Щиро дякуємо пані Антоніні за співпрацю з кафедрою психології та педагогіки, та бажаємо швидче захистити дисертацію за актуальної темою сьогодення.

Кафедра психології та педагогіки