Відкрита онлайн лекція для здобувачів третього (доктора філософії) рівня вищої освіти

18 листопада 2021 року доцент кафедри психології та педагогіки ХНУ Василенко Олена Миколаївна провела відкриту онлайн лекцію для здобувачів третього (доктора філософії) рівня вищої освіти на тему: «Особливості написання та подання статті в науковий журнал, що індексується в Scopus та (або) Web of Science».

Доцент Василенко О. М. поділилася власним досвідом публікації наукових статей в іноземних журналах, що індексуються в базі даних Web of Science, розповіла про основні вимоги до написання таких статей, особливості процесу їх рецензування та питання дотримання академічної доброчесності у наукових журналах, що індексуються в Scopus та (або) Web of Science.

Під час лекції здобувачі третього (доктора філософії) рівня вищої освіти цікавилися питаннями створення авторських профілей в Інтернет-сервісах (Google Scholar, Publons profile та інших), а також можливостями користування Базами даних Scopus і Web of Science в науково-практичній діяльності.

Під кінець лекції завідувач кафедри Потапчук Євген Михайлович висловив подяку лекторці за цікаву і корисну інформацію та побажав здобувачам третього (доктора філософії) рівня вищої освіти успішної, цікавої і плідної наукової діяльності.

Василенко О.М.,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри психології та педагогіки