Відкрите заняття «Роль психології в житті людини» з навчальної дисципліни «Вступ до фаху»

11.09.2023 року викладачами кафедри психології та педагогіки було проведене відкрите заняття «Роль психології в житті людини» з навчальної дисципліни «Вступ до фаху». Доречно зазначити, що заняття проводилося у дещо нестандартній формі – бінарним методом. У ролі лекторів виступили – доктор філософії з психології, доцент Карпова Дарія Євгенівна та доктор психологічних наук, професор Потапчук Євген Михайлович. Така інноваційна форма проведення заняття, безперечно, викликала інтерес слухачів. На занятті були присутні здобувачі першого освітнього рівня та викладачі кафедри.

Лектори, інтегруючи та систематизуючи знання з різних галузей психології, цікаво та доступно розкрили тему заняття. Цьому суттєво сприяло вміле поєднання теорії з практикою, наведення доречних прикладів, які розкривали роль психології в особистому та професійному житті людини. Майбутні інженери людських душ мали можливість отримати уявлення про об’єкти професійного інтересу психологів, зрозуміти різницю між психологом, психотерапевтом та психіатром, а також про задачі психологічної служби.

Після прослуханого теоретичного матеріалу здобувачі першого освітнього рівня мали можливість задати питання та поспілкуватися. Впевнені, що це заняття суттєво розширило уявлення слухачів про психологію як неймовірну цікаву, багатогранну та вельми необхідну сферу наукових знань та ще більше їх змотивувало до їх засвоєння.

Кафедра психологія та педагогіки