Відвідування магістрами-психологами Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1

1 березня 2021 р., в рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація управління соціально-психологічними службами», відбулося практичне заняття з магістрами спеціальності «Психологія» на базі Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1 з метою ознайомлення студентів з особливостями функціонування центру.

Директор, Ольга Анатоліївна Рибак, розповіла магістрам про історію створення центру, особливості роботи, наголосила на основних функціях Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру № 1, а саме: експертно-діагностичній, інформаційно-аналітичній, методичній, консультативній, просвітницькій, підкреслила можливості надання психолого-педагогічних та корекційних послуг та здійснення психолого-педагогічного супровіду дітей з особливими освітніми потребами.

Ольга Анатоліївна детально зупинилася на аналізі методик, які найчастіше використовують психологи у своїй роботі.

Магістри мали змогу поспілкуватися з практиками й отримати багато цінних порад від провідних фахівців центру.

Кафедра психології та педагогіки