Волонтерська діяльність студентів групи ПП-21-1

Студенти групи ПП-21-1 долучилися до плетіння сіток для потреб Збройних сил України. Здійснення цієї ініціативи стало можливим завдяки підтримці керівництва кафедри психології та педагогіки, яка активно допомагає від початку повномасштабного вторгнення.

Починаючи з невеликої групи зацікавлених студентів, ідея швидко набрала обертів і зібрала значну кількість учасників. Студенти вирішили взяти цю ініціативу, як спосіб підтримки та допомоги військовим, які захищають нашу країну. Цей акт допомоги став важливим знаком їхньої відданості та підтримки українським захисникам. Взаємодія між кафедрою та студентською групою відображає справжнє об’єднання сил для досягнення спільної мети для підтримки Збройних сил України.

Плетіння сіток стало ще одним способом, яким студенти виявили свою готовність допомагати тим, хто захищає країну.

Кафедра психології та педагогіки