Викладачами кафедри психології та педагогіки Антоновою З.О., Петяк О.В., Руденок А.І. та студентами 3-го, 4-го курсу було відвідано форум жінок Хмельниччини «Я –Жінка! Я Можу».

05 березня 2020 року у м.Хмельницькому викладачами кафедри психології та педагогіки Хмельницького національного університету Антоновою З.О., Петяк О.В., Руденок А.І. та студентами 3-го, 4-го курсу було відвідано форум жінок Хмельниччини «Я –Жінка! Я Можу». Метою заходу було створення платформи для комунікації, професійного розвитку, обмін професійним досвідом та життєвими досягненнями. Наші студенти мали змогу познайомитися з жінками-спікерами, засновницями Благодійних фондів, діагностично-лікувального центру для дітей ДЦП в Ужгороді та Словаччині, з головою Товариства української культури в Угорщині та з організаторами інших соціальних проектів.

Сучасні жінки сильні духом, незалежні та самодостатні. Кажуть, що народитися жінкою легко, а от щоб стати справжньою жінкою, потрібно докласти чимало зусиль. Ми в цьому переконались, прослухавши доповіді успішних жінок. Вони ділилися секретами свого успіху, про важливість підтримки рідних і чоловіка.

В уяві студентів сформувався свій образ успішної жінки, який має такі риси: мудрість, доброту, доглянутість, прямолінійність та тактовність, красу та любов до справи.

«У кожній з нас живе успішна жінка з усіма цими рисами. Головне не ховати її »

10.03.2020р.

Матеріал підготовлений доцентом кафедри, кандидатом психологічних наук Антоновою З.О.