Викладачі кафедри психології та педагогіки почали профорієнтаційну роботу.

Нещодавно викладачі кафедри психології та педагогіки доцент, кандидат психологічних наук Руденок Алла Іванівна, доцент, кандидат психологічних наук Антонова Зінаїда Олександрівна та старший викладач, доктор філософії Петяк Олена Віталіївна відвідали Городоцький ліцей №1 де зустрілися зі школярями 11-х класів. Учні привітно зустріли викладачів Хмельницького національного університету та з користю провели час разом.

У ході зустрічі була представлена презентація на тему “Вибір професії – крок до успіху” та проведені діагностичні методики, які використовуються психологами в профорієнтаційній роботі:

– Вправа “Клубок”;

– “Карта інтересів” (за Клімовим).

Усі присутні брали активну участь у заході та проявляли високий інтерес до того що відбувалося, в ході творчого процесу у школярів активізувалися наявні знання фахівця у сфері психології.

Учні подякували викладачам кафедри за сформування самостійного вибору професії та поділилися своїми враженнями.

Дякуємо учням за їхні емоції, ми викладачі отримали масу задоволення від своєї роботи.